Internetový obchod drezy-baterie.cz - specialista na kuchyňské dřezy nerezové, granitové, tectonitové, dřezové baterie a příslušenství

Hledáte dřez, baterii, sorter, drtič odpadu či digestoř? Za zvýhodněné ceny poskytneme to a mnohem více. Odborné poradenství při výběru, veškeré informace o hledaném produktu a samozřejmě rozsáhlý sortiment od výrobců světových značek. Jsme specialisté v oboru kuchyňských produktů s více než 10letou historií

 
Co vám nabízíme? Komfortní nákup, informační vybavenost, rychlé dodání, bezkonkurenční ceny, slevové akce a kupony pro naše zákazníky. A mnoho dalšího. Vyzkoušejte nás.

Výrobky PYRAMIS

Pyramis představuje širokou nabídku kvalitních nerezových a granitových dřezů a vodovodních baterií, které ocení i náročnější zákazníci. Dřezy Pyramis elegantního designu a čistých linií pořídíte v různých velikostech, tvarech a provedeních, např. nerezové dřezy s odkapem – případně s odkapem a vaničkou, rohové nerezové dřezy a další. Dřezy z granitu lze kromě různých velikostí a tvarů vybírat i v různých barevných odstínech. Např. granitové dřezy s odkapem – případně s odkapem a vaničkou, granitové dvoudřezy aj.
AKCE
NOVINKA
NOVINKA
{{item.nazev}}{{item.nazev}}

Série:
Katalogové číslo:
Záruka:
Dostupnost:

Vaše cena:

shopping cart
NOVINKA
NOVINKA
{{item.nazev}}{{item.nazev}}


obr

NEREZOVÉ DŘEZY

Nerezové dřezy jsou nejžádanějšími, jsou etalonem v kuchyňském zařízení. Mohou být ultramoderním doplňkem Vaší kuchyně, mohou být kulaté, rohové, zabudovatelné do roviny s pracovní deskou či pod ni. Všechny tyto, od značek Teka, Franke, Blanco, u nás neleznete roztříděné do jednotlivých sekcí tak, že velmi snadno naleznete přesně ten, který hledáte. Třeba klasický kulatý - sekce "NEREZOVÉ DŘEZY", ta je přehledně rozdělena na jednotlivé podsekce dle tvaru, kliknete na "DŘEZY KULATÉ", no a pak stačí jen vybrat Vámi požadovaný nerezový dřez. Jednodušeji už to nelze.

obr

GRANITOVÉ DŘEZY

NOVÁ DOBA KAMENNÁ VE VAŠÍ KUCHYNI Kámen, nejstarší stavební materiál je užívaný desetitisíce let. Pro umělý kámen (kompozit žuly či jiného kamene a akrylátu) se na trhu vžil jednotný název granit. Vedle nerezu je velmi rozšířeným materiálem. A oproti nerezu, díky technologii lití, nabízí tvary a křivky, které tažení plechu neumožní. A v neposlední řadě vynikají granitové dřezy množstvím barev, díky kterým lze skvěle doplnit celkový vzhled Vaší kuchyně. Rozdělení v našem e-shopu je opět vytvořeno tak, aby byl pro Vás výběr co nejsnazší - sekce "GRANITOVÉ DŘEZY" je rozdělena do dalších podsekcí dle typu granitového dřezu (Rohové, kulaté, s odkapem atd.). DOPORUČUJEME shlédnout sekci "AKČNÍ ZBOŽÍ" , kde také naleznete granitové dřezy, za výhodné/akční ceny.

obr

DŘEZOVÉ BATERIE

Dřezové baterie neboli armatury již nejsou pouze nutným praktickým doplňkem dřezu. Dřezové baterie jsou v současné době vysoce estetickým doplňkem dřezu a důležitým doplňkem v celkovém ladění interiéru kuchyně. V naší nabídce naleznete rozsáhlý sortiment dřezových baterií v provedení chrom, nerez, kterými doplníte dřezy nerezové a také granitové, tak baterie v barvách granitu. Tyto skvěle doplňují dřezy z tohoto materiálu. Sekce "DŘEZOVÉ BATERIE" je opět přehledně rozdělena do podsekcí ve kterých naleznete baterie nerezové, granitové, baterie určené pro montáž pod okno a speciální nízkotlaké baterie.

obr

KUCHYŇSKÉ SORTERY

Neboli také systémy třídění odpadu.

V posledních letech se kuchyňské sortery stále více rozšiřují do domácností a staly se hitem, vzhledem ke sledování ekologických trendů a ochraně životního prostředí právě díky třídění odpadu. V naší nabídce naleznete sekci "KUCHYŇSKÉ SORTERY" samozřejmě také. Tato sekce avšak není rozdělena nijak dále, obsahuje kompletní nabídku sorterů a košů značek Teka, Franke, Blanco.